ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Upozornění týkající se registrace léku

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Lerivon

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarže léčivého přípravku LERIVON do oběhu v ČR v provedení vyrobeném před změnou registrace.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DEXAMETHASONE WZF POLFA

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu dvou šarží léčivého přípravku DEXAMETHASONE WZF POLFA oph.gtt.sus. 1x5ml 0,1% v polské a slovenské jazykové verzi, v celkovém počtu 16.000 balení.

 

Dočasné přerušení dodávek přípravku Increlex 10mg/ml

SÚKL informuje o dočasném přerušení dodávek přípravku Increlex 10mg/ml, inj.sol. 1x4ml.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Rotateq

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarží léčivého přípravku ROTATEQ, u nichž vnitřní a vnější obal a příbalová informace nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Zoleptil

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku ZOLEPTIL do oběhu v ČR, u nějž údaje v české a slovenské části vnějšího obalu nejsou obsahově shodné.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Octaplas

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku OCTAPLAS do oběhu v ČR. 

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Vigantol

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku VIGANTOL do oběhu v ČR v provedení vyrobeném před změnou registrace.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Gentadex

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení cizojazyčné šarže léčivého přípravku Gentadex do oběhu v ČR.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Twinrix Paediatric (2)

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení cizojazyčné šarže léčivého přípravku Twinrix Paediatric do oběhu v ČR. 

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – TIAPRIDAL (3)

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu zbývající šarže léčivého přípravku TIAPRIDAL por.gtt.sol., u nichž údaje v české a slovenské části příbalové informace nejsou obsahově shodné.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - Twinrix Paediatric

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o ukončení dodávek vakcíny proti hepatitidě A a B - Twinrix Paediatric, a to k  1. 2. 2013. 

 

Pozastavení registrace léčivých přípravků Leflunomid Apotex a Cilazapril Teva

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o vydání rozhodnutí o předběžném opatření v rámci správního řízení o pozastavení registrace, zahájeného dne 21.12.2012, pro léčivé přípravky LEFLUNOMID APOTEX 10 MG; LEFLUNOMID APOTEX 20 MG; CILAZAPRIL TEVA 2,5 MG a CILAZAPRIL TEVA 5 MG.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DEPAKINE CHRONO 500 MG SÉCABLE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu všech šarží léčivého přípravku DEPAKINE CHRONO 500 MG SÉCABLE, u nichž údaje v české a slovenské části obalů (krabička a tuba) a v příbalové informaci nejsou obsahově shodné.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – SYNFLORIX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu dvou šarží léčivého přípravku SYNFLORIX, u nichž vnější obal a příbalová informace nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – MYOCET

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvést do oběhu šarži léčivého přípravku MYOCET 50 mg v českém balení, jež neodpovídá verzi schválené změnami registrace ze dne 21. 5. 2012.

 

Léky

Lékárny

Očkování

Klinické studie