ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Upozornění týkající se registrace léku

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – SUSTANON

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvést do oběhu šarži léčivého přípravku SUSTANON 250 v provedení, které není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – ALKERAN

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvést do oběhu šarže léčivého přípravku ALKERAN, kde údaje na obalu a v příbalové informaci nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – TIAPRIDAL (2)

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu dvou šarží léčivého přípravku TIAPRIDAL, u nichž vnější obal a příbalová informace nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky – OMNITROPE, inj.sol.

SÚKL informuje o opatření držitele registrace týkající se léčivého přípravku Omnitrope, inj. sol.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – TIAPRIDAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku TIAPRIDAL, kde název přípravku na obalu není v souladu s registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky – EBRANTIL i.v.

Upozornění pro zdravotnické pracovníky k léčivým přípravkům  Ebrantil I.V. 25 a Ebrantil I.V.50, , inj.sol., reg. č. 58/119/85-A/C a 58/119/85-B/C, držitel registračního rozhodnutí Nycomed GmbH, Konstanz, Německo.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BCG VACCINE SSI

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení narušení celistvosti balení léčivého přípravku BCG VACCINE SSI.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – NASIVIN 0,01%

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení tří šarží léčivého přípravku NASIVIN 0,01% s chybně uvedeným EAN kódem a neshodami mezi jednotlivými verzemi v rámci dvojjazyčné (česko-slovenské) příbalové informace.

 

Informace SÚKL zdravotnické pracovníky – FLUORESCITE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku FLUORESCITE v provedení před schválením změny registrace.  

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky – DIPIDOLOR

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku DIPIDOLOR, kde text příbalové informace není v souladu s registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro zdravotnické pracovníky

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení cizojazyčné šarže léčivého přípravku CYTOSAR 1G do oběhu v ČR.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - ZELDOX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení šarží léčivého přípravku ZELDOX 40 mg, ZELDOX 60 mg a ZELDOX 80 mg, kde potisk obalu není v souladu s registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - TETAVAX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení jedné šarže léčivého přípravku TETAVAX v cizojazyčných obalech.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - D.T.VAX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení narušení celistvosti balení léčivého přípravku D.T.VAX zařazeného do specifického léčebného programu.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - BCG VACCINE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení narušení celistvosti balení jedné šarže léčivého přípravku BCG VACCINE.

 

Léky

Lékárny

Očkování

Klinické studie