ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Upozornění týkající se registrace léku

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Dipidolor injekce

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku DIPIDOLOR do oběhu v České republice v provedení vyrobeném před změnou registrace.  

 

Pozastavení registrace léčivého přípravku SERMION

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o vydání rozhodnutí o pozastavení registrace léčivého přípravku SERMION (reg.č. 83/540/92-S/C).

 

Pozastavení registrace léčivého přípravku NUMETA G13%E

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o vydání rozhodnutí o pozastavení registrace léčivého přípravku NUMETA G13%E (reg.č. 76/328/11-C).

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Betaloc

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku BETALOC do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy vnitřní a vnější obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Vaxigrip inj. sus. 1x0,5ml/dáv.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku VAXIGRIP inj. sus. do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, u něhož text na vnějším i vnitřním obalu není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Cardioxane

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku CARDIOXANE do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, u něhož text na vnějším i vnitřním obalu není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – CEENU LOMUSTINE (CCNU) 40mg

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu v ČR 1 šarže léčivého přípravku CEENU LOMUSTINE (CCNU) 40MG por.cps.dur. 20x40mg, u níž vnější obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – VAXIGRIP inj. sus.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku VAXIGRIP inj. sus. do oběhu v ČR v provedení vyrobeném před změnou registrace.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – TUBERCULIN PPD RT 23 SSI INJ SOL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku TUBERCULIN PPD RT 23 SSI INJ SOL 10x1,5ML/0,6RG.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Betaloc

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku BETALOC 1mg/ml inj. 5x5 ml do oběhu v ČR v provedení, kdy vnitřní obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – NOVALGIN INJEKCE

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku NOVALGIN INJEKCE do oběhu v ČR v provedení vyrobeném před změnou registrace.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – TOBRADEX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarží léčivého přípravku TOBRADEX oph.gtt.sus. 1x5 ml, u nichž vnější obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – NULOJIX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu 180 balení léčivého přípravku NULOJIX 250mg inf.plv.csl. pro pokračování léčby 6 pacientů v období po ukončení probíhajících klinických hodnocení IM 103-008 a IM 103-027 na pracovišti IKEM, kterých se v současnosti účastní.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – MAXITROL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu tří šarží léčivého přípravku MAXITROL oph.ung. 1x3,5gm, u nichž vnější obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – BCG VACCINE SSI

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku BCG VACCINE SSI INJ PLV SUS 10x10 DÁV+SO.

 

Léky

Lékárny

Očkování

Klinické studie