ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Blue Stinger capsules

Typ nelegální přípravek
Podnět
Datum vyřízení 27. srpen 2013
Indikační skupina Léčba erektilní dysfunkce

Deklarovaný obsah

Nelegální přípravek s obsahem nedeklarované léčivé látky.

Podrobnosti

Na základě provedených laboratorních analýz bylo zjištěno, že přípravek obsahuje nedeklarovanou léčivou látku: sulfoaildenafil.
Přestože tento výrobek nebyl v ČR zachycen, vždy existuje určité nebezpečí, a to především díky častým nelegálním internetovým nabídkám.

Další informace

  • Padělané a nelegální přípravky představují závažnou hrozbu pro lidské zdraví.
  • U padělků a nelegálních přípravků není možné hovořit o účinnosti, kvalitě a hlavně bezpečnosti.
  • Každý, kdo nakupuje léky pomocí nelegálních nabídek, se vystavuje riziku poškození vlastního zdraví a stává se možnou obětí.

Při užívání přípravků na posílení mužské erekce (přípravky s obsahem sildenafilu, tadalafilu, vardenafilu) je nutné vždy posoudit zdravotní stav pacienta, zvláště kardiovaskulární funkce, neboť sexuální aktivita s sebou nese jisté riziko srdečních příhod. Při používání přípravku bez dohledu lékaře, existuje nebezpečí:

  • závažných kardiovaskulárních příhod včetně infarktu myokardu, nestabilní anginy pectoris, náhlé srdeční smrti, komorové arytmie, krvácení do mozku (cévní mozkové příhody), přechodných ischemických atak, vysokého a nízkého krevního tlaku, bolesti na hrudi, palpitace (bušení srdce), tachykardie (zrychlená srdeční činnost), poruchy zraku, 
  • poruchy zraku a případy náhlého zhoršení nebo ztráty sluchu.

Odkazy

https://www.tga.gov.au/safety/alerts-medicine-blue-stinger-130827.htm

Informace o správném nakupování léků a doplňků stravy na Internetu naleznete na https://www.nebezpecneleky.cz/nakup-na-internetu.

« Zpět

Klinické studie