ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Upozornění týkající se registrace léku

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DEPOCYTE 50mg inj.sus. 1x5ml/50mg

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku DEPOCYTE 50mg inj.sus. 1x5ml/50mg do oběhu v ČR v provedení, které není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – XOFIGO inj.sol. 1x6 ml/1000 kBq

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarže léčivého přípravku XOFIGO inj.sol. 1x6 ml/1000 kBq, v provedení, které není v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – FLUORESCITE inj.sol. 12x5ml 10%

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku FLUORESCITE inj.sol. 12x5ml 10% do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy příbalová informace a obalové materiály nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Abelcet

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku ABELCET INF CNC DIS 10X20ML/100MG do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy souhrn údajů o přípravku, příbalová informace a obalové materiály nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.       

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Amikin

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku AMIKIN 500mg inj.sol. 1x2ml/500mg do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy souhrn údajů o přípravku, příbalová informace a obalové materiály nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – VERORAB inj.psu.lqf. 1 dáv. + 0,5 ml stř.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarže léčivého přípravku VERORAB inj.psu.lqf. 1 dáv. + 0,5 ml stř., která není v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Zoleptil

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku ZOLEPTIL do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy vnější obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – SERETIDE 25/50 INHALER

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku SERETIDE 25/50 INHALER do oběhu v ČR.       

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Octaplas

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku OCTAPLAS do oběhu v ČR.   

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DUKORAL por.sus. 3ml+2sac.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarží léčivého přípravku DUKORAL por.sus. 3ml+2sac., u nichž vnější i vnitřní obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – MAXITROL oph. ung.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu v ČR šarže léčivého přípravku MAXITROL oph.ung. 1x3,5g, u nichž vnitřní obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Amikin

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku AMIKIN 500 mg, inj.sol. do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy souhrn údajů o přípravku, příbalová informace a obalové materiály nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DUKORAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku DUKORAL do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy vnější i vnitřní obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Synflorix

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku SYNFLORIX do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy příbalová informace není v souladu s platnou registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - D.T.VAX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení distribuce, výdeje a používání neregistrovaného humánního léčivého přípravku D.T.VAX a narušení celistvosti balení léčivého přípravku D.T.VAX

 

Léky

Lékárny

Očkování

Klinické studie