ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Upozornění týkající se registrace léku

Informace pro držitele rozhodnutí o registraci

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje držitele rozhodnutí o registraci o novele zákona č. 167/1998 Sb., zákona o návykových látkách a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - TOBI

SÚKL informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku TOBI 300 MG/5 ML NEBULISER SOLUTION se zaměněnými údaji o datu použitelnosti a číslu šarže na vnějším i vnitřním obalu.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - MULTI-TABS

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku MULTI-TABS VITAMINY ACD, KAPKY 0-2 ROKY s obalem v rozporu s registrační dokumentací.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - EUTHYROX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení pěti šarží léčivého přípravku EUTHYROX 50 a pěti šarží léčivého přípravku EUTHYROX 150 s chybně uvedeným registračním číslem na vnějším obalu.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - FORTRAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku FORTRAL se zaměněnými údaji o datu výroby a datu použitelnosti na vnějším obalu.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - AVAXIM

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku AVAXIM 160 U pod původním názvem a původním kódem SÚKL.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - LITALIR

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení devíti šarží léčivého přípravku LITALIR s nesprávným registračním číslem na vnějším i vnitřním obalu.

 

Uvedení názvu léčivého přípravku na obalu Braillovým písmem

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje držitele rozhodnutí o registraci na povinnost uvádění názvu léčivého přípravku na obalu Braillovým písmem.

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - PILOCARPIN

Upozornění na povolení dodávky léčivého přípravku PILOCARPIN ANKERPHARM 2% OČNÍ KAPKY se starší verzí českých textů na obalu a v příbalovém letáku. 

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - MEGAPLEX

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení dvou šarží léčivého přípravku MEGAPLEX 160 mg se starší verzí českých textů na obalu a v příbalovém letáku.  

 

Otázky a odpovědi k léčivému přípravku Octagam

Otázky a odpovědi k doporučení zrušit pozastavení registrace léčivého přípravku Octagam (lidský normální imunoglobulin 5% a 10%)  

 

Informace pro držitele rozhodnutí o registraci

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o zákonné povinnosti držitele rozhodnutí o registraci oznámit uvedení, přerušení či ukončení případně následné obnovení uvádění léčivého přípravku na trh v České republice.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky - EXTRANEAL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku EXTRANEAL v tureckém obalu.

 

Informace SÚKL k léčivému přípravku RHESONATIV 625 IU/ML

Informace pro zdravotnické pracovníky o dovozu cizojazyčné šarže léčivého přípravku RHESONATIV 625 IU/ML, inj.sol.

 

Informace pro držitele rozhodnutí o registraci

Státní ústav pro kontrolu léčiv upozorňuje držitele rozhodnutí o registraci rostlinných léčivých přípravků na poslední termín pro podání doplnění dokumentace.

 

Léky

Lékárny

Očkování

Klinické studie