ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nelegálně obchodované přípravky

Neocide spray

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Neocide spray, který na trh v České republice uvádí společnost Neofyt spol. s r.o.

 

Neocide gel

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Neocide gel, který na trh v České republice uvádí společnost Neofyt spol. s r.o.

 

KURTPLAST Capsicum Rheumatism Plaster

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku KURTPLAST Capsicum Rheumatism Plaster, který na trh v České republice uvádí společnost MARCUS VS s.r.o.

 

Colafit krém Relax

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Colafit krém Akut , který na trh v České republice uvádí společnost DACOM Pharma s.r.o., a u něhož jsou na etiketě uváděna tvrzení, že „Colafit krém Relax zklidňuje při kloubních obtížích, zmírňuje bolest, pomáhá při zánětech kloubů".

 

Colafit krém Akut

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Colafit krém Akut , který obsahuje mj. 0,1% diklofenak a u něhož je zároveň na etiketě prezentována informace „Colafit krém Akut zmírňuje bolest, … a pomáhá při zánětech kloubů“.  

 

Detravenol

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Detravenol, který obsahuje v jedné tabletě 450 mg diosminu a 50 mg hesperidinu a u něhož je zároveň v příbalovém letáku prezentována informace „dlouhodobé užívání diosminu a hesperidinu pomáhá při křečových žilách a při hemoroidech“ a v reklamních materiálech prezentována informace „pomáhá při křečových žilách a hemoroidech“ a „zlepšuje příznaky jako pocit těžkých nohou“.

 

Nizan Forte šampon

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Nizan Forte šampon obsahující 2% ketokonazol.

 

BSN Thermonex foundation

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku BSN Thermonex foundation s doporučeným dávkováním 3 kapsle 2–3x denně a BSN Thermonex foundation s doporučeným denním dávkováním 1 kapsle denně

 

Chloritan sodný a kyselina citrónová nazývaný též MMS, MMS 1, Master Mineral Solution, Miracle mineral supplement

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Chloritan sodný a kyselina citrónová nazývaný též MMS, MMS 1, Master Mineral Solution, Miracle mineral supplement

 

Hoodia Patches

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Hoodia Patches.

 

Vitapain

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Vitapain.

 

Trim24Seven

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Trim24Seven.

 

LiQuido Duo, šampon proti vším

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku LiQuido Duo, šampon proti vším.

 

X3 PRO CLINIC, šampón proti vším

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku X3 PRO CLINIC, šampón proti vším.

 

Indonal Woman

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o výskytu nelegálního léčivého přípravku Indonal Woman  

 

Léky

Lékárny

Očkování

Klinické studie