ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Tadacip 20 mg

Typ nelegální přípravek
Podnět SÚKL/Policie ČR
Datum vyřízení 6. leden 2015
Indikační skupina Vazodilatancium

Deklarovaný obsah

Tadalafil 20 mg/tbl

Podrobnosti

Nelegální přípravek, který obsahoval jiné množství deklarované látky a další nedeklarované látky.
Přípravek není schválen dle platné legislativy a jeho nabízení je v ČR nelegální. Není možné zaručit jeho kvalitu, účinnost a bezpečnost a jeho užívání tak může způsobit vážná zdravotní rizika.

Další informace

  • Padělané a nelegální přípravky představují závažnou hrozbu pro lidské zdraví.
  • U padělků a nelegálních přípravků není možné hovořit o účinnosti, kvalitě a hlavně bezpečnosti.
  • Každý, kdo nakupuje léky pomocí nelegálních nabídek, se vystavuje riziku poškození vlastního zdraví a stává se možnou obětí.

Při užívání přípravků na posílení mužské erekce (přípravky s obsahem sildenafilu, tadalafilu, vardenafilu) je nutné vždy posoudit zdravotní stav pacienta, zvláště kardiovaskulární funkce, neboť sexuální aktivita s sebou nese jisté riziko srdečních příhod. Při používání přípravku bez dohledu lékaře, existuje nebezpečí:

  • závažných kardiovaskulárních příhod včetně infarktu myokardu,      nestabilní anginy pectoris, náhlé srdeční smrti, komorové arytmie,      krvácení do mozku (cévní mozkové příhody), přechodných ischemických atak,      vysokého a nízkého krevního tlaku, bolesti na hrudi, palpitace (bušení      srdce), tachykardie (zrychlená srdeční činnost), poruchy zraku, 
  • poruchy zraku a případy náhlého zhoršení nebo ztráty sluchu.     

 

Odkazy

Informace o správném nakupování léků a doplňků stravy na Internetu naleznete na https://www.nebezpecneleky.cz/nakup-na-internetu.

Co dělat v případě podezření na nelegální nabídku léku?

« Zpět

Klinické studie