Upozornění týkající se registrace léku

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – METOJECT 50 mg/ml injekční roztok

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarží léčivého přípravku METOJECT 50 mg/ml injekční roztok v provedení, které není plně v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – ALKERAN por.tbl.flm. 25x2 mg

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarže léčivého přípravku  ALKERAN por. tbl. flm. 25x2 mg, u něhož vnitřní a vnější obal, souhrn údajů o přípravku a příbalová informace nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – INOMAX 400 PPM MOL“/MOL trp.inh.gas. 1x10 L TX400PPM

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarže léčivého přípravku INOMAX 400 PPM MOL/MOL, u něhož byl oznámen nežádoucí účinek zaviněný vadou ventilu.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DEPOCYTE 50mg inj.sus. 1x5ml/50mg

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku DEPOCYTE 50mg inj.sus. 1x5ml/50mg do oběhu v ČR v provedení, které není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – SOLU-MEDROL

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivých přípravků SOLU-MEDROL do oběhu v ČR v provedení, které není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – GABITRIL 10 mg

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku GABITRIL 10 mg por.tbl.flm. 50x10 mg do oběhu v ČR v polském balení.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – DEPOCYTE 50mg inj.sus. 1x5ml/50mg

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku DEPOCYTE 50mg inj.sus. 1x5ml/50mg do oběhu v ČR v provedení, které není v souladu s platnou registrační dokumentací.  

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – XOFIGO inj.sol. 1x6 ml/1000 kBq

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarže léčivého přípravku XOFIGO inj.sol. 1x6 ml/1000 kBq, v provedení, které není v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – FLUORESCITE inj.sol. 12x5ml 10%

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku FLUORESCITE inj.sol. 12x5ml 10% do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy příbalová informace a obalové materiály nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Abelcet

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku ABELCET INF CNC DIS 10X20ML/100MG do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy souhrn údajů o přípravku, příbalová informace a obalové materiály nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.       

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Amikin

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku AMIKIN 500mg inj.sol. 1x2ml/500mg do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy souhrn údajů o přípravku, příbalová informace a obalové materiály nejsou v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – VERORAB inj.psu.lqf. 1 dáv. + 0,5 ml stř.

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení do oběhu šarže léčivého přípravku VERORAB inj.psu.lqf. 1 dáv. + 0,5 ml stř., která není v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Zoleptil

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku ZOLEPTIL do oběhu v ČR ve vyrobeném provedení, kdy vnější obal není v souladu s platnou registrační dokumentací.      

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – SERETIDE 25/50 INHALER

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku SERETIDE 25/50 INHALER do oběhu v ČR.       

 

Informace SÚKL pro pacienty a zdravotnické pracovníky – Octaplas

Státní ústav pro kontrolu léčiv informuje o povolení uvedení léčivého přípravku OCTAPLAS do oběhu v ČR.   

 

Léky

Lékárny

Očkování

Klinické studie