ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Poslední otázky

vložit otázku

1 2 3 4 5 6 10››

vironal

8. únor 2019

Dobrý den, užívám mimo jiné torvacard plus 20mg, mohu zároveň užívat vironal? Dekuji za odpověď Darina Sehnoutková

detail odpovědi

Očkovací průkaz

25. srpen 2015

Dobrý den, dcera ztratila malý očkovací průkaz. Kde a jak si pořídit nový, resp. kopii? Kde (a kdo) lze získat příslušný prázdný průkaz, prosím? Děkuji Vám.

detail odpovědi

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaké léky by jste mi doporučil proti střevním problémům + prevence před odletem. Chystáme se na exotickou dovolenou Kapverdy (já a 10letá dcera). Děkuji za info.

detail odpovědi

Očkování na ALTAJ

12. březen 2015

Prosím, je zapotřebí nějaké speciální doporučené očkování do oblasti hor ALTAJE? Diky za odpověď.

detail odpovědi

Měření teploty

25. červenec 2014

Dobrý den, můj dotaz se týká správného měření teploty. Teplotu měřím 5 minut rtuťovým teploměrem v podpaží - pokud při měření sedím, v klidu, nemluvím a nehýbu se, teploměr ukáže vždy minimálně o 0,2 stupně více, než když u měření ležím. Jaká teplota je tedy přesnější a má vůbec odchylka 0,2 nějaký vliv na stav, případně kterou hodnotu mám hlásit lékaři. Dále mě ještě zajímá, zda je možné u zdravého člověka kolísání tělesné teploty mezi nocí a odpolednem až o 1,5 stupně. Mnohokrát děkuji.

detail odpovědi

Záměna Encepur za FSME

15. březen 2014

Dobrý den, je možné zaměnit třetí dávku Encepuru za FSME, když Encepur není na trhu? Děkuji.

detail odpovědi

Očkování do Ruska

3. leden 2014

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká očkování bych měl absolvovat před cestou do Ruska a zda je očkování proti žluté zimnici povinné. Očkování proti tetanu jsem měl minulý rok, takže by mělo být stále účinné. Do žádných rizikových oblastí bychom se dostat neměli (pohybovat bychom se měli ve městech: Petrohrad, Jaroslavl a Moskva). Předem děkuji za Vaší odpověď.

detail odpovědi

vyhřezlá ploténka

9. listopad 2013

Dobrý den bylo mi diagnostikovano dorsalní cirkul protruze disku L4/5 s drobnou ascend.hernií paramed. vlevo,imprese ventr. plochy dur.vaku,dor. mediální descen.HD L5/S1 s těsným vztahem k odstupu S1 bilat.A byla mi doporučena hospitalizace na neurol.oddělení s analgetizaci,epidurálním obstřikem.Mám dotaz zda by nebyla vhodnější operace,mám z toho epiduralního obstřiku obavy.Děkuji za Vaši odpověď Bednářová

detail odpovědi

Vonum cutan

19. září 2013

Prosím o doporučení nějaké masti nebo gelu, který by byl obdobný jako přípravek Vonum cutan, který bohužel zmizel z lékáren. Děkuji za radu.

detail odpovědi

Wobenzym při kojení

17. září 2013

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li mohu přípravek Wobenzym 800 užívat, když plně kojím? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

detail odpovědi

1 2 3 4 5 6 10››

Léky

Lékárny

Očkování

Klinické studie